מכירה פומבית 418 חלק ב' Painting and Decorative Arts
Ansorena
6.4.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 579:

ESCUELA FRANCESA
Le Mur d´en face

נמכר ב: €3,400
750
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 6.4.22 בבית המכירות Ansorena

Le Mur d´en face
(S.XIX-XX)
31 x 26 cm
Gouache sobre papel
Con firma Maurice Utrillo en el ángulo inferior derecho. Juan Antonio Gaya Nuño atribuyó esta obra al pintor en 1976. Se adjunta certificado de autenticidad