מכירה פומבית 418 חלק ב' Painting and Decorative Arts
Ansorena
6.4.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 592:

FRANCISCO MATEOS GONZÁLEZ
Personajes

נמכר ב: €340
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 6.4.22 בבית המכירות Ansorena

Personajes
Sevilla (1894) / Madrid (1976)
16 x 11,5 cm c/u
Cuatro acuarelas y tinta sobre papel
Todas firmadas en la parte inferior. Presentadas en dos marcos con dos dibujos en cada uno