מכירה פומבית 419 חלק ב' Painting, Wines and Decorative Arts
Ansorena
11.5.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 577:

EMILIO GRAU SALA
L'estuaire de le Seine

נמכר ב: €7,000
7,000
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 11.5.22 בבית המכירות Ansorena

L'estuaire de le Seine
65 x 50 cm
Óleo sobre cartón
Firmado en el ángulo inferior derecho. Al dorso firmado, localizado, titulado y fechado.