מכירה פומבית 421 חלק ב' Decorative Arts
Ansorena
20.7.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 517:

GENARO LAHUERTA
Paisaje

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.22 בבית המכירות Ansorena

Paisaje
Valencia (1905 / 1985)
13,5 x 21 cm
Óleo sobre tabla
Firmado en el ángulo inferior derecho