מכירה פומבית 421 חלק ב' Decorative Arts
Ansorena
20.7.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 536:

EMILIO GRAU SALA
Paddock, 1969

12,000
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 20.7.22 בבית המכירות Ansorena

Paddock, 1969
Barcelona (1911) / París (1975)
48,5 x 60 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior izquierdo. Al dorso firmado, titulado, localizado en París y fechado