מכירה פומבית 425 חלק א'
Ansorena
17.1.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 16:

ESCUELA ITALIANA
Pareja de paisajes

180
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 17.1.23 בבית המכירות Ansorena

Pareja de paisajes
(S.XVII / XVIII)
24 x 38 cm c/u
Grabados
 Sus dimensiones originales han sido alteradas