מכירה פומבית 426 חלק א' Painting
Ansorena
21.2.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 13:

EDUARDO NARANJO
Retrato de García Lorca, 1988

נמכר ב: €340
180
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Ansorena

Retrato de García Lorca, 1988
Monesterio (Badajoz) (1944)
Huella: 53 x 36 cm
Grabado
Firmado, fechado y justificado P.A XVII/XX. Dedicado y fechado (1987) en plancha. Al dorso con sello de la Galería Cervantes (Santander).
Papel: 77 x 58 cm