מכירה פומבית 428 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
9.5.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 26:

ÁNGEL MEDINA
En verde

נמכר ב: €140
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 9.5.23 בבית המכירות Ansorena

En verde
Ampuero, Santander (1924) / (2009)
31 x 21 cm
Tinta y acuarela sobre papel
 Firmada en el ángulo inferior derecho