מכירה פומבית 428 חלק ב' Painting and Decorative Arts II
Ansorena
10.5.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 508:

AGUSTÍN MORA
Niño Jesús triunfante

נמכר ב: €500
350
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 10.5.23 בבית המכירות Ansorena

Niño Jesús triunfante
Campofrío, Huelva (1828) / (Fallecido)
92 x 59,5 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado en la parte superior izquierda. Copia de la obra de Bartolome Esteban Murillo