מכירה פומבית 428 חלק ב' Painting and Decorative Arts II
Ansorena
10.5.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 538:

JEAN BAPTISTE PILLEMENT
Paisaje costero con pescadores junto a un puerto, 1797

נמכר ב: €5,000
1,400
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 10.5.23 בבית המכירות Ansorena

Lyon, Francia (1728) / (2023)
36,5 x 54 cm
Pastel sobre papel adherido a lienzo montado en bastidor
 Firmado y fechado en el ángulo inferior izquierdo "Jean Pillement/en? 5 De la/R F"