מכירה פומבית 428 חלק ב' Painting and Decorative Arts II
Ansorena
10.5.23
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 547:

JAN FRANSE VERZIJL
Sagrada Familia con santa Isabel y san Juanito, 1644

9,000
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 10.5.23 בבית המכירות Ansorena

(1559) / Gouda, Paises Bajos (1647)
100 x 180 cm.
Óleo sobre lienzo.
Firmado con letras capitales "VZ" y fechado sobre la cabeza de una de las palomas.