מכירה פומבית 2 חלק ב'
Bova Auction house
28.5.21
Corso Alberto Amedeo 76 – 90121 – Palermo (PA), איטליה

Venerdì 28 maggio 2021 - ore 18

Asta live - II sessione (Lotti 251 - 484)

פריט 252:

I tre cherichetti

נמכר ב: €500
€ 900-1000
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.5.21 בבית המכירות Bova Auction house

I tre cherichetti
Olio su cartone 'gioco di cherichetti' firmato Cascella sul retro (cm.12x18)