מכירה פומבית 21
Apulia Auctions
27.11.23
Via Luigi Einaudi, 47 - 70010 Turi (BA), איטליה

פריט 5:

Michele De Palma, Senza titolo

נמכר ב: €390
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.11.23 בבית המכירות Apulia Auctions

Michele De Palma, Olio su compensato, 46x41cm, Senza titolo; Firmato in basso a destra