מכירה פומבית 22
Apulia Auctions
יום רביעי, 22.5.24, 17:00
Via Albano Domenico, 51 - 70010 Turi (BA), איטליה
Mercoledì 22 maggio 2024, ore 18
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 34:

Pino Pinelli, Senza titolo, 1997

מחיר כולל עמלה: 1,260
1,000
€2,000 - €3,000
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף

Pino Pinelli, Tecnica mista su carta, 29,5x21cm, Senza titolo, 1997; Provenienza Galleria d'arte di Giuseppe Benvenuto