16 March 2023
COINS AND MEDALS AUCTION
March 16th, 2023 at 3 p.m. CET
פריט 12:
NAPOLI - FERDINANDO IV (1759-1816) - Piastra 1796Argento Gigante 61 ottimo SPL-FDC
נמכר ב: €650
650
€800 - €1,200
עמלת בית המכירות: 26%
NAPOLI - FERDINANDO IV (1759-1816) - Piastra 1796
Argento
Gigante 61
ottimo SPL-FDC