16 March 2023
COINS AND MEDALS AUCTION
March 16th, 2023 at 3 p.m. CET
פריט 35:
VITTORIO EMANUELE I (1802-1821) - 5 lire 1819Argento Gigante 20, Pagani 13 Raro SPL-FDC
2,700
€3,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 26%
VITTORIO EMANUELE I (1802-1821) - 5 lire 1819
Argento
Gigante 20, Pagani 13 Raro
SPL-FDC