מכירה פומבית 16
Affordable Modern Art
4.12.22
Rome, איטליה

פריט 28:

€300 - €400
עמלת בית המכירות: 0%
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 4.12.22 בבית המכירות Affordable Modern Art

ANGELA LIUZZI 1994 Olio su Tela Titolo - Uomini Verso il 2000- Uomini o Robot- CM 60X50 Firmato a Mano  in Basso a Destra Con Cornice