מכירה פומבית 16
Affordable Modern Art
4.12.22
Rome, איטליה

פריט 148:

€250 - €300
עמלת בית המכירות: 0%
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 4.12.22 בבית המכירות Affordable Modern Art

NATINO CHIRICO (1953) Rara Litografia Policroma 1994 Titolo -Il Vittoriano a Roma-         CM 50X70 Firma al Fronte P.D.A. e al Retro a matita Cornice Presente