מכירה פומבית 12 last chance
Art House Auction
21.4.22
via Venezia, 56 - Taranto, איטליה

פריט 286:

ANKOMAH Ghana “Torbust”

€400 - €600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.4.22 בבית המכירות Art House Auction

ANKOMAH Ghana “Torbust” acrilici su tela cm 20x30del 1993. Firmato sul fronte in basso a destra, datato a sinistra. Opera di uno degli artisti della pubblicazione “Aricana”1996