מכירה פומבית 18-last
Art House Auction
25.5.23
via Venezia, 56 - Taranto, איטליה
Giovedì 25 maggio 2023, ore 18

פריט 20:

CALABRIA ENNIO Tripoli 1937 "Senza titolo"

€100 - €150
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.23 בבית המכירות Art House Auction

CALABRIA ENNIO Tripoli 1937 "Senza titolo" Stampa in bianconero cm 68x100 del 1968. Firmata e datata sul fronte in basso a destra.