פריט 59:
CANTONALE DELORME, metà del XVII secolo. Realizzato in massello di rovere, lastronato in bois de rose e bois ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
2,000
הערכה :
€2,500 - €4,000
עמלת בית המכירות: 24%
למידע נוסף
מע"מ: 22%
על העמלה בלבד
|