מכירה פומבית 3 Antiquities
Art International Aste
7.6.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Sunday june 7 2020, 11 am CET.

פריט 69:

5,000
€6,000 - €12,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 7.6.20 בבית המכירות Art International Aste

ERNST VON RAVEN (1816 - 1890). "Veduta del lago Maggiore". Olio su tela. Opera firmata in basso a destra Raven. Cm 75x109.