מכירה פומבית E2 PRINTS AND PAINTINGS FROM 20TH CENTURY
Art International Aste
27.5.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Wednesday may 27 2020, 11am

פריט 46:

2,000
€2,500 - €5,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 27.5.20 בבית המכירות Art International Aste

FABIO FABBI (Bologna 1861 – Casalecchio di Reno 1946). “Cavalli arabi”. Olio su tavola. Cm 11,5x19. Opera firmata in basso a destra F. Fabbi, al retro opera intitolata “Cavalli Arabi”.