מכירה פומבית 4 MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
10.7.20
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
10 07 2020 16:00 CET

פריט 118:

1,800
€2,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

GARZIA FIORESI (Vigevano 1898 – Bologna 1968) “Mondina”, 1924. Olio su tela. Cm 80x96. Provenienza: Galleria d’Arte 56 (Bologna).