LOTE 169:
Vendido por: €500
€800 - €1 600
Comisión de la casa de subasta: 24%
IVA: 22%
CARLO ZAULI (Faenza 1926 – 2002) “Obelisco”, 1967. Scultura in gres policromo. Cm 42x11x11. Opera firmata sotto la base Zauli.