LOTE 319:
Vendido por: €500
€600 - €1 200
Comisión de la casa de subasta: 24%
IVA: 22%
AUGUSTO MURER (Piè Falcade 1922 - Padova 1985) "Fanciulla". Scultura in bronzo. Cm 37x13x11. Alla base opera firmata, datata e tirata Augusto Murer, 1980 e 50/50.