פריט 41:
Padre Felice di Nicosia, Sicilian painter of the 19° Secolo
נמכר ב: €350
Padre Felice di Nicosia, Sicilian painter of the 19° Secolo H cm 69x50 - in cornice H cm 80x65 Olio