מכירה פומבית 207 חלק ג'
Babuino Auction House
18.7.20
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 559:

AN AFRICAN CARVED WOOD MASK. BAULÈ CULTURE IVORY COAST EARLY 20TH CENTURY.

€0 - €0
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 18.7.20 בבית המכירות Babuino Auction House

AN AFRICAN CARVED WOOD MASK. BAULÈ CULTURE, IVORY COAST EARLY 20TH CENTURY.

MASCHERA, CULTURA DAN COSTA D'AVORIO INIZI XX SECOLO
in legno scolpito, con resti di policromia e barba vegetale.
Misure cm. 23 x 19..