מכירה פומבית 215 חלק א'
Babuino Auction House
צור קשר עם בית המכירות
17.2.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 6:
FLORENTINE SANGUINE OF A MONK 16TH CENTURY
נמכר ב: €400
70
€150 - €250
PITTORE FIORENTINO, XVI SECOLO
FIGURA DI MONACO
Sanguigna su carta, cm. 20 x 12
Piccole gore
In cornice