מכירה פומבית 215 חלק ב'
Babuino Auction House
צור קשר עם בית המכירות
18.2.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 223:
ITALIAN ETCHING OF PARNASO 19TH CENTURY
נמכר ב: €380
60
€120 - €180
INCISORE ITALIANO, XIX SECOLO
PARNASO
Incisione ad acquaforte, cm. 55 x 80
Sottotitolata
Cornice in legno tinto a mogano