מכירה פומבית 215 חלק ב'
Babuino Auction House
צור קשר עם בית המכירות
18.2.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 305:
ITALIAN OIL PAINTING OF A FLOCK 19TH CENTURY
נמכר ב: €190
70
€150 - €220
PITTORE ITALIA CENTRALE, FINE XIX SECOLO
GREGGE AL PASCOLO
Olio su tela, cm. 45 x 45
Non firmato