מכירה פומבית 221 חלק א' Antique Paintings, Sculptures and Furniture
Babuino Auction House
6.7.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 109:

BEAUTIFUL PAIR OF AFRICAN MARBLE BASINS 19TH CENTURY

נמכר ב: €2,200
750
€1,500 - €2,000
המכירה התקיימה בתאריך 6.7.21 בבית המכירות Babuino Auction House

SPLENDIDA COPPIA DI VASCHE IN MARMO AFRICANO, XIX SECOLO
con bordi modanati e piede circolare.
Misure cm. 20 x 45.

PROVENIENZA
Illustre famiglia romana