מכירה פומבית 223 חלק ב'
Babuino Auction House
28.7.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 366:

נמכר ב: €70
המכירה התקיימה בתאריך 28.7.21 בבית המכירות Babuino Auction House

RIBALTINA IN BOIS DE ROSE, STILE SETTECENTO, XX SECOLO
con intarsi a fiori in legni di frutto. Interno a cassetti e vani, gambe arcuate.
Misure cm. 92 x 70 x 40.