מכירה פומבית 11
Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
9.7.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
9 luglio 2020 ore 15:00 Asta di Antiquariato, Pittura del sec.XIX e Arte Orientale (0745 - 1149)
פריט 0763:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €750
350
€350 - €400
עמלת בית המכירות: 24%
Cestello in argento finemente sbalzato
h.cm.21 gr.1300