Auction 12 Partea 2
De la Casa d'aste Boetto
29.9.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 393:

Scatola a tre ripiani in legno laccato a cineserie, Cina sec.XIX
diam.cm.35xh.57

Vandut pentru: €100
Preț de început:
Preț aproximativ :
€100 - €150
Comision casă de licitații: 24% Mai multe detalii
29.9.20 at Casa d'aste Boetto
tag-uri:

diam.cm.35xh.57