Casa d'aste Boetto
16.12.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
16 dicembre 2021, ore 10.30

פריט 1252:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €270
€250 - €300
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Grande gabbia per uccelli in metallo sbalzato sec.XIX (Patente NOHR'S)
diam.cm. 40x90