מכירה פומבית 2998
Casa d'aste Boetto
21.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0013:

MOBILE

נמכר ב: €750
€600 - €700
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.6.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Secretaire Luigi XVI lastronato in legno di rosa palissandro acero e legni vari sul fronte ribalta e due sportelli ed un cassetto sottopiano Piemonte II metà sec.XVIII
cm. 77x37 h. 145