מכירה פומבית 2998
Casa d'aste Boetto
21.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0034:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €1,000
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.6.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Coppia di apliques Luigi XVI in legno finemente intagliato e dorato con braccetti a due luci Toscana sec.XVIII
cm. 43x78