מכירה פומבית 2998
Casa d'aste Boetto
21.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0042:

OGGETTISTICA

Coppia di statuine in bosso sec.XVIII

1,500
€1,500 - €1,700
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף

h.cm.20 piccole mancanze