מכירה פומבית 2998
Casa d'aste Boetto
21.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0250:

DIPINTO

נמכר ב: €7,000
7,000
€7,000 - €7,800
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.6.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Scuola toscana sec.XVII (Anton Domenico Gabbiani) 'Cosimo III Gran Duca di Toscana' e 'Ferinando De Medici' coppia di olii cornici a volute in legno intagliato e dorato
cm. 70x85