Auction 3000
De la Casa d'aste Boetto
22.6.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 0434:

OGGETTISTICA

Vandut pentru: €200
Preț de început:
Preț aproximativ :
€50 - €60
Comision casă de licitații: 24% Mai multe detalii
22.6.22 at Casa d'aste Boetto
tag-uri:

Coppia di ciotole in porcellana decorata in arancione marcate sul fondo Cina sec.XIX
diam.cm.11xh.4 4 piccoli difetti