מכירה פומבית 297
Casa d'aste Boetto
25.10.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0028:

FABBRI AGENORE

AGENORE FABBRI (1911-1998)
Crocifissione ...

נמכר ב: €6,800
7,000
€7,000 - €9,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

AGENORE FABBRI (1911-1998)
Crocifissione 1953
terracotta policroma h cm 90
firmato e datato sulla base

Crocifissione 1953
polychrome terracotta h 35 43 in
signed and dated on the base