מכירה פומבית 297
Casa d'aste Boetto
25.10.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0144:

MARCHEGIANI ELIO

ELIO MARCHEGIANI (1929-)
Forza Comprimente ...

3,000
€3,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

ELIO MARCHEGIANI (1929-)
Forza Comprimente 1968
tecnica mista su carta cm 50x35
firmato datato e titolato sul retro
autentica dell'artista su foto

Forza Comprimente 1968
mixed media on paper 19 68x13 77 in
signed dated and titled on the reverse
photo certificate by the artist