Auction 3 Partea 1
De la Casa d'aste Boetto
Contacteaza case de licitatii
3.12.19
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, Italia
Termenii vanzarii
Vezi demo
Martedì 3 dicembre ore 15,00
Licitația a luat sfârșit
LOT 12:
Annunciazione della Vergine, gruppo in terracotta policroma, sec.XVIII
Vandut pentru: €300
Preț de început:
Preț aproximativ :
€300 - €350
Comision casă de licitații: 24%
Mai multe detalii