מכירה פומבית 11
Casa d'Aste Federico Secondo
12.12.20
Viale Unità d' Italia 93 - Bari 70125, איטליה

פריט 43:

BARRA

Maura Barra
Napoli

lotto ...

€200 - €300
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 12.12.20 בבית המכירות Casa d'Aste Federico Secondo

Maura Barra
Napoli

lotto unico di n. 2 opere:
43-1
olio su compensato
cm 50x40
firmato in basso a sinistra e al retro
43-2
olio su compensato
cm 40x50