מכירה פומבית 2313
Guidoriccio Auction House
21.11.23
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO, איטליה
Martedì 21 novembre 2023 ore 15

פריט 8:

Coppia di candelieri in argento cesellato

נמכר ב: €250
€250 - €450
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.11.23 בבית המכירות Guidoriccio Auction House

Napoli, XIX secolo
fusto a colonna stilizzata, base circolare
Altezza cm 25
g 800 circa