Auction 75
De la Aste Martini
24.3.22
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 9:

Pompeo Massani (Firenze 1850 – Firenze 1920) ‘Giocatori di carte’ olio su tela, firmato in alto a sinistra.
...

Vandut pentru: €1,500
Preț de început:
1,000
Preț aproximativ :
€1,000 - €1,100
Comision casă de licitații: 20%
24.3.22 at Aste Martini
tag-uri:

Provenienza Sotheby’s Monaco 21 aprile 1990 lotto 95
Dimensioni: cm 32,5×39