Auction 75
De la Aste Martini
24.3.22
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 38:

Scuola lombarda, olio su tela raff. ‘Natura morta con asparagi’, sec. XVII
cm. 47×66

Preț de început:
1,500
Preț aproximativ :
€1,500 - €1,700
Comision casă de licitații: 20%
24.3.22 at Aste Martini
tag-uri:

cm. 47×66