מכירה פומבית 80
Aste Martini
9.12.22
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
Venerdì 9 dicembre 2022 ore 15

פריט 47:

olio su tela ‘allegoria della verita’ e della generosita” sec.XVIII
cm. 97×76,5

נמכר ב: €1,800
1,800
€1,800 - €2,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 9.12.22 בבית המכירות Aste Martini

cm. 97×76,5