מכירה פומבית 89
Aste Martini
22.3.24
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
Asta: 89 – 22 Marzo 2024 – 22/03/2024

פריט 2:

נמכר ב: €1,000
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.3.24 בבית המכירות Aste Martini

Filippo Palizzi (1818-1899) ‘Cane pastore con gregge e asini’ olio su cartone telato, firmato in basso a sinistra: Fil. Palizzi
cm. 11×18